23/10/2019 , 06:02

קטמון תנצח בגביע
הקבוצה מירושלים מארחת את הפועל ראשון לציון בסיבוב ח'. ניצחון שווה יחס של פי 1.80...

באנקר 1

המלצות ווינר www.banker1.co.il באנקר1

ליברפול ינצחו בדרבי
הקרב על העיר: סוארז וחבריו ינצלו את הביתיות של אנפילד ויקחו שלוש נקודות מאברטון...

המלצות ווינר


המלצת הווינר של קובלסקי על גמר הגביע: אפי יעשה חיים יותר קשים למכבי

אחרי חצי הגמר שהיה טיול בפארק נגד חולון, ברור לפרשן הבית שלנו, שבירנבוים ישחק אחרת, ויעשה את המוות למכבי. זה לא יעזור לו לקחת את הגביע. מכבי תל אביב תניף אותו בסוף

מאת: אילן קובלסקי, תאריך: 16/02/2012 - 00:02  

תתארו לעצמכם את משחקי רבע הגמר מחוברים לחצי הגמר והגמר. איזה קרנבל היה יכול להיות לכדורסל הישראלי בשבוע הזה. משחקי רבע הגמר עברו בקול דממה דקה ואף אחד כבר לא זוכר מי הקבוצות שהשתתפו בו, כולל קבוצות מהלאומית. חצי הגמר עם היכל מלא ובוודאי - הגמר שיהיה שוב מלא - זהו קרנבל לכדורסל הישראלי. כאן המקום לפרגן למנכ"ל איגוד הכדורסל על הארגון המדהים על ערב מהנה עם להקות ומחולות שיצרו תענוג של אירוע.

שני משחקי חצי הגמר היו ראויים למעמד. המשחק הראשון בין הבקעה וראשל"צ היה מותח ומעניין ולראות ילדים שבאים בליווי הורים לראות את המשחקים האלה היה ממש כיף. גם המשחק השני, בין מכבי ת"א לחולון, היה מעניין ביותר כי אוהדי חולון שאת רובם אני מכיר וחלק מהם הם כבר דור שני מהתקופה שאני אימנתי בחולון - יצרו אווירה מחשמלת בהיכל.

נכון שהתוצאה הייתה בהפרש גדול לטובת מכבי ת"א אבל אני כצופה חיכיתי כל רגע להתפרצות של חולון שתהווה יריב שקול למכבי ת"א. לצערי, צוות האימון לא ידע לנצל את המומנטום במהלך המשחק כדי ליצור איזון.
לא חוכמה לבוא למשחק מסוג כזה בלי טקטיקה מיוחדת. גם קבוצות גדולות יותר מחולון והרכב שחקנים טוב יותר מחולון, למדו כיצד לשחק נגד מכבי אבל בחולון לא למדו. היה להם שבוע ימים להתכונן כדי להפתיע את מכבי אבל אני לא ראיתי הכנה מיוחדת למשחק, והם המשיכו לשחק כמו משחק רגיל בליגה.

לרדת למחצית ב-6 הפרש, ואז לקבל בראש ברבע השלישי ולהתפרק - אין לזה שום הצדקה, גם נגד מכבי. משחק גביע הוא משחק מסוג אחר וחייבים להשקיע מחשבה טקטית, חוץ ממחמאות לצוות האימון של מכבי.

במשחק הגמר נגד ראשל"צ, ברור שהיתרון הוא של מכבי. גם משחק ביתי וגם קהל אוהד שממלא את ההיכל בצהוב, אבל אני בטוח שהשועל הוותיק אפי בירנבוים לא ייפול למלכודת ויידע איך לנווט את הקבוצה בדרך טובה יותר מאשר חולון. למרות שאין לו את הכלים שיש למכבי, כמו משחק פנים אגרסיבי, או רכז ברמה גבוהה, אבל תענוג לראות אותו איך בזמן אמת הוא לא מפחד להכניס שחקנים צעירים חסרי ניסיון למעמדים כאלה. אין לי ספק שמכבי תזכה בגביע השני של השנה לאחר שלקחו כבר את גביע הליגה, אני רק מקווה שזה לא יהיה משחק לפרוטוקול בלבד.

לתגובות: kowalsky@idc.ac.il


אפשרויות תיוג
הוסף תגובה
 תגובות (0 תגובות)

> חזור אחורה


ראשי | המלצות ווינר | חדשות | וידאו | תוצאות לייב | תקנון | אודות | מפת אתר | תוכניית ווינר | אליעזר לחנה

Premier League

* שירות המלצות ווינר בסמס מיועד למכשירים בעלי גישה לאינטרנט בלבד, מכשירים מסוג Iphone אינם יכולים לקבל את השירות.
עלות קבלה הודעת המלצות ווינר הינה 2 ש"ח,הודעה אחת ביום