21/10/2019 , 16:02

קטמון תנצח בגביע
הקבוצה מירושלים מארחת את הפועל ראשון לציון בסיבוב ח'. ניצחון שווה יחס של פי 1.80...

באנקר 1

המלצות ווינר www.banker1.co.il באנקר1

ליברפול ינצחו בדרבי
הקרב על העיר: סוארז וחבריו ינצלו את הביתיות של אנפילד ויקחו שלוש נקודות מאברטון...

המלצות ווינר


4 המלצות ווינר מהמחזור האחרון ביורוליג: צסק''א אולימפיאקוס בילבאו וסיינה

המחזור האחרון בשלב הטופ 16 של גביע היורוליג מתקיים הערב. אחרי שמכבי תל אביב כבר עלתה, ואחרי שכבר ידוע שפנאתינייקוס היא היריבה, נותר רק לראות מי משלימות את התמונה

מאת: יוסי בן חיים, תאריך: 01/03/2012 - 13:22  

משחק 173: אנדולו אפס (6+) - צסק"א מוסקבה. יורוליג, שלב הטופ 16, מחזור אחרון.  אפס מדורגת אחרונה בבית ואפסו סיכוייה להעפיל להצלבה. צסק"א הבטיחה לעצמה את המקום הראשון ובמחזור שעבר התאוששה מהפסדה המפתיע באיסטנבול לגלטסראיי והביסה באולמה 64:96 את אולימפיאקוס. הערב היא שוב מבקרת באיסטנבול. הפעם, להערכתנו, היא תרד מחייכת. צסק"א תנצח בהפרש גדול מ-6. ההמלצה, 2.

משחק  174: אולימפיאקוס - גלטסראיי (6+). יורוליג, שלב הטופ 16, מחזור אחרון. קרב ראש בראש באתונה בין היוונים לטורקים על מקום בהצלבה. גלטסראיי השנייה ניצחה במחזור הקודם 56:64 את אפס בדרבי טורקי, אבל הפסד היום לאולימפיאקוס והיא מחוץ למפעל. אולימפיאקוס הובסה במחזור הקודם במוסקבה ע"י צסק"א. ניצחון שלה היום על הטורקים והם בהצלבה. אנחנו מאמינים שלמרות התבוסה בשבוע שעבר, באולם שלהם ועם הקהל הביתי החם, הדרבי הטורקי-יווני הזה יסתיים בניצחון של האדומים מאתונה מעל 6 הפרש ועם כרטיס להצלבה. ההמלצה, 1.

משחק 182: מלאגה (5+) - בילבאו. יורוליג, שלב הטופ 16, מחזור אחרון. מלאגה נוצחה בכל חמשת משחקיה בטופ 16 והראתה שהיא לא ממש שייכת לרמה הזאת של היורוליגץ בילבאו עומדת להפתיע את היבשת ולהשאיר בבית את ריאל מדריד. היא מדורגת שנייה בבית וזקוקה לניצחון חוץ במלאגה אפילו בנקודה כדי לתפוס מקום בהצלבה והתמודדות מול צסק"א על מקום בפניילפור. אנחנו מאמינים שתנצח במלאגה מעל 5. ההמלצה, 2.

משחק 187: סיינה - ריאל מדריד (2+). יורוליג, שלב הטופ 16, מחזור אחרון. סיינה מודרגת בראש הבית ומקומה בהצלבה מובטח. ניצחון של סיינה יבטיח לה את ראשות הבית ויתרון ביתיות בהצלבה. מנגד, ריאל מדריד המדורגת שלישית חייבת ניצחון כדי לתפוס מקום בהצלבה. אם תפסיד בסיינה תמצא עצמה בבית, אחרי שאשתקד העפילה לפיינלפור ונוצחה בחצי הגמר ע"י מכבי ת"א. אנחנו הולכים עם סיינה שהיא גם ביתית וגם טובה יותר ממדריד, שתסיים את העונה האירופית שלה בטעם מר. ההמלצה 1.


אפשרויות תיוג
הוסף תגובה
 תגובות (0 תגובות)

> חזור אחורה


ראשי | המלצות ווינר | חדשות | וידאו | תוצאות לייב | תקנון | אודות | מפת אתר | תוכניית ווינר | אליעזר לחנה

Premier League

* שירות המלצות ווינר בסמס מיועד למכשירים בעלי גישה לאינטרנט בלבד, מכשירים מסוג Iphone אינם יכולים לקבל את השירות.
עלות קבלה הודעת המלצות ווינר הינה 2 ש"ח,הודעה אחת ביום