23/10/2019 , 05:35

קטמון תנצח בגביע
הקבוצה מירושלים מארחת את הפועל ראשון לציון בסיבוב ח'. ניצחון שווה יחס של פי 1.80...

באנקר 1

המלצות ווינר www.banker1.co.il באנקר1

ליברפול ינצחו בדרבי
הקרב על העיר: סוארז וחבריו ינצלו את הביתיות של אנפילד ויקחו שלוש נקודות מאברטון...

המלצות ווינר


המלצת הווינר למשחק מס' 4 בהצלבה: מכבי תנצח את פנאתינייקוס ותעלה

אוברדוביץ'. הלך הגביע?

זה לא יהיה פשוט, לא יגמר ב-22 הפרש כמו במשחק 4 אשתקד מול קאחה, אבל הצהובים צפויים לחגוג ביחד עם האוהדים עוד פיינלפור.מכבי לא תבעט בדלי. אלופת אירופה תיפרד מהתואר

מאת: יוסי בן חיים, תאריך: 29/03/2012 - 10:54  

 משחק 174. מכבי ת"א (1+) - פנאתינייקוס. שלב ההצלבה ביורוליג, משחק מס 4. הצהובים חוללו מהפך מזהיר בסדרה ובדרך אולי לעוד פיינלפור, הם הפכו פיגור 1-0 אחרי המפלה באתונה ליתרון 2-1 אחרי שני ניצחונות דחוקים על פאו בהפרשים של 3 ומטה.

רבים נוטים היום להיזכר בסדרה מאשתקד מול קאחה לבורל, אבל שוכחים שבמשחק השלישי מכבי התעללה בנוקיה בבאסקים 60:81 ובמשחק הרביעי זה בכלל היה וידוא הריגה, 77:99. רוצה לומר שויטוריה זה לא פנאתיינקוס ומי שחושב שאלופת אירופה תאבד הערב את התואר ללא מאבק עיקש צמוד, חולם חלומות באספמיה. מלחמה, נחישות והתאבדות ליד הטבעת ועל הרצפה על כדורים אבודים.

זהו שם המשחק וזה מה שיביא את מכבי לפיינלפור איסטנבול בחודש מאי. זה שוב מסוג המשחקים שזאבים מסוגו של יוגב אוחיון הנהדר אוהבים לטרוף. סקור נמוך והתבססות על חדירות תוך ניצול העובדה, כמו שכתבנו כאן לפני משחק מספר 2 בסדרה, ששחקני פאו נופלים מהרגליים מכיוון שאינם מורגלים בקצב משחקים שכזה, שניים בתוך 48 שעות (טוב, הם לא משחקים באדריאטית...).

והנה עוד משהו שכתבנו לפני המשחק השני באתונה, בזמן שכולם הספידו את הצהוסבים אחרי התבוסה במשחק הראשון: חברים, עזבו אתכם מכדורסל. רדו מפיק אנד רול ונוחו מבוקס אנד וואן. מכבי לא שכחה לשחק פתאום כדורסל, פאו לא הפכה למיאמי היט ושאראס לא נהיה לברון ג'יימס. הכל עניין של נשמה, לב והקרבה.

קשה להאמין שמכבי תפרק את הקבוצה של אוברדוביץ' ב-22 הפרש כמו שעשתה לקאחה במשחק 4 בהצלבה אשתקד. תסריט ריאלי הרבה יותר הוא עוד קרב חפירות שיסתיים בהפרש זעום לאחת הקבוצות. למכבי הביתיות וזה משמעותי, לא רק בקטע של האנרדלין שיקבלו הצהובים מהיציע,  אלא גם מבחינת השריקות השופטים במשחק צמוד בדקות הסיום. בשורה התחתונה, במכבי חותמים על ניצחון בחצי נקודה מסל עצמי של שאראס. בשורה התחתונה, אנחנו הולכים עם מכבי. להערכתנו, היא לא תבעט בדלי ולא תפסיד כדי לשמש תפאורה ליוונים במשחק חמישי ומכריע באתונה. היא תגמור את הסיפור הערב בנוקיה ותנצח בהפרש לא גדול אמנם אבל תנצח! ההמלצה שלנו אם כך, היא 1.


אפשרויות תיוג
הוסף תגובה
 תגובות (0 תגובות)

> חזור אחורה


ראשי | המלצות ווינר | חדשות | וידאו | תוצאות לייב | תקנון | אודות | מפת אתר | תוכניית ווינר | אליעזר לחנה

Premier League

* שירות המלצות ווינר בסמס מיועד למכשירים בעלי גישה לאינטרנט בלבד, מכשירים מסוג Iphone אינם יכולים לקבל את השירות.
עלות קבלה הודעת המלצות ווינר הינה 2 ש"ח,הודעה אחת ביום