14/10/2019 , 09:53

קטמון תנצח בגביע
הקבוצה מירושלים מארחת את הפועל ראשון לציון בסיבוב ח'. ניצחון שווה יחס של פי 1.80...

באנקר 1

המלצות ווינר www.banker1.co.il באנקר1

ליברפול ינצחו בדרבי
הקרב על העיר: סוארז וחבריו ינצלו את הביתיות של אנפילד ויקחו שלוש נקודות מאברטון...

המלצות ווינר


יורוליג,הצלבה: מכבי תפסיד לפנא בפחות מ-8

מה נשתנה הלילה הזה? בלו

פנאתייקוס תעלה לפיינלפור, אבל המשחק המכריע באתונה בין אלופת אירופה לסגניתה יהיה צמוד ויוכרע רק בדקות האחרונות לטובת פאו

מאת: יוסי בן חיים, תאריך: 05/04/2012 - 12:45  

משחק 157. פנאתינייקוס (8+) - מכבי ת"א. סדרת ההצלבה ביורוליג, משחק מס' 5. עיני כל חובבי הכדורסל באירופה יהיו הערב נשואות להיכל "אואקה" באתונה שם יוכרע גורל הכרטיס האחרון לפיינלפור.  מכבי ופאו יתמודדו על הזכות להעפיל לפיינלפור באיסטנבול במשחק המכריע של הסדרה היחידה בהצלבה שהגיע למשחק מס' 5. זהו, למי ששכח, שחזור גמר היורוליג מ-2011 ונדמה שראוי שנקבל ממנו חמש טעימות.
חצי גמר אחד בפיינלפור כבר ידוע: ברצלונה נגד אולימפיאקוס, יריבתה המושבעת של פנאתיינקוס. צסק"א שהבטיחה מקומה בארוע השיא של היורוליג תדע הלילה מי תהיה הקבוצה עימה תתמודד בחצי גמר הפיינלפור, הצהובים מת"א או הירוקים מאתונה.
במכבי רוצים כמובן שתסריט המשחק השני באתונה ישוחזר, משחק צמוד שבסופו, סופו ופאפאלוקס טוחנים בצבע ובלו בשתי שלשות מטורפות מדאון טאון מנצח בהארכה ומשווה את הסדרה. אובראדוביץ' וחשקניו אולי קונים את תסריט המשחק הראשון בו פירקו את הצהובים ב-20 הפרש, אבל יקנו גם את תסריט המשחק הרביעי, בו ניצחו בנוקיה אחרי משחק די צמוד שהתנהל רובו בשליטת היוונים.
סביר להניח שדייויד בלאט ישתמש הערב יותר ביוגב אוחיון הנהדר שמשום מה התייבש ברבע האחרון של משחק מס' 4. בלאט רוצה גם להינות מהניסיון של פאפאלוקס שועל קרבות ותיק במשחקים מול פאו. יווני נוסף, סופו (רק שלא לייקלע לבעיית עבירות), בצוותא עם הנריקס ושון ג'יימס יצטרכו לשלוט בריבאונד, הגנה והתקפה.
 מפתחות נוספים לניצחון הרואי באתונה שידיח את אלופת אירופה וישלח לפיינלפור את הפיינליסטית מכבי, הם כניסה טובה למשחק של אליהו וכמה "גויאבות" שישלח לסל היווני, נקודות בחדירות של אוחיון, לנגפורד ומאלט ושלשות של השלושה באחוזים טובים שיהיו בונוס. האקס פקטור של הצהובים הוא שוב דייויד בלו. ברור שקאיימקוגלו יצמד אליו במטרה למנוע ממנו שלשות חופשיות אבל בלו, כשהוא ב"זון", והלוואי ויהיה הלילה, הופך את המגן שלו לאומלל.
בצד הירוק, מכבי חייבת לעצור את האס היווני דיאמנטידיס שרוצה להיות בעל הבית ולמנוע ממנו ומשאראס זריקות קלות מעבר לקשת. פתיחה טובה של המשחק ויתרון מכבי, יוציא את האויר מ-22 אלף יוונים ביציע שיעשו רעש ואווירה מחשמלת, אבל גם יפעלו כבומרנג אם פאו תיקלע לפיגור, כמו במשחק 3 בסדרה.
אז מה נשתנתה הלילה הזה? לא הרבה. נדמה בשורה התחתונה היוונים ביתיים ומועמדים לניצחון. אם ללכת על פי תחושת הבטן שלנו, ההתמודדות הזו תזכיר את משחקים 2 עד 4 בסדרה ולא את הראשון בו התפרקו הצהובים. בשורה התחתונה, פאו תנצח ככל הנראה, אבל לא בהפרש דו ספרתי. פאו תהיה בפיינלפור, אבל לא תנצח ביותר מ-8 הפרש. בטופס אנחנו ממליצים לסמן 2.
 
  

 

 


אפשרויות תיוג
הוסף תגובה
 תגובות (0 תגובות)

> חזור אחורה


ראשי | המלצות ווינר | חדשות | וידאו | תוצאות לייב | תקנון | אודות | מפת אתר | תוכניית ווינר | אליעזר לחנה

Premier League

* שירות המלצות ווינר בסמס מיועד למכשירים בעלי גישה לאינטרנט בלבד, מכשירים מסוג Iphone אינם יכולים לקבל את השירות.
עלות קבלה הודעת המלצות ווינר הינה 2 ש"ח,הודעה אחת ביום