22/07/2019 , 23:32

קטמון תנצח בגביע
הקבוצה מירושלים מארחת את הפועל ראשון לציון בסיבוב ח'. ניצחון שווה יחס של פי 1.80...

באנקר 1

המלצות ווינר www.banker1.co.il באנקר1

ליברפול ינצחו בדרבי
הקרב על העיר: סוארז וחבריו ינצלו את הביתיות של אנפילד ויקחו שלוש נקודות מאברטון...

המלצות ווינר


מעצמת הכדורגל נותנת ללואיס עוד צ'אנס

"אם גוטמן מנהל את המשחק אנחנו עושים למלטה מה שעשינו לאשקלון ברבע שעה. נותנים להם חמישייה ומעלים את אייל גולן". גנור ניהל שיחה (טוב לא ממש) עם אוהד טיפוסי

מאת: אפרים גנור, ספורט 'המקומון', תאריך: 07/09/2010 - 20:02  

ישראל, כידוע היא מעצמת כדורגל, וכמו במעצמת כדורגל וכפי שהיה צפוי: עוד בטרם נשמעה שריקת הסיום (שלא לומר שריקת הפתיחה) למשחק נגד מלטה, נשלפו החרבות ודרקוני האש החלו לירוק את אש הביקורת והארס נגד לואיס פרננדז.


 "מי זה הצרפתי הזה שילמד אותנו כדורגל?"


אם זה היה בידי הדרקונים האלה - הם היו שולחים אותו למחרת בבוקר בטיסה הראשונה של אייר פרנס חזרה הביתה.


 הנה נאום של אחד מיורקי האש, מיד לאחר המשחק: "נו באמת, מי זה המוקיון הצרפתי הזה פרננדז שילמד אותנו כדורגל? מילא היה מיישר איתנו קו, היה קולט מה שאמרנו, הסברנו והבהרנו לו. אם היה מבין שתמיר כהן לא יכול לשחק כבלם, בטח לא לפני דקל קינן, היינו מעבירים אותה, אם היה קולט שערן זהבי לא יכול לעלות לפני ורמוט היינו סולחים לו, היינו מוכנים לתת לו עוד צ'אנס".


היורק ממשיך: "אתה יודע מה, במינימום חמישה שערים ברשת של מלטה היינו אומרים לו בסדר, לא רע, תמשיך הלאה נראה מה נעשה איתך.  אבל מה קיבלנו ממנו במשחק הראשון שלו? בקושי 1-3 נגד מלטה, עם פנדל מתנה שקיבלנו מהשופט. ראבק מי זאת מלטה? מכבי שעריים ביום רע נותנים להם שלושה גולים בהליכה".


ניסיתי להשחיל מלה. איפה! חבל על הזמן: "תגיד לי בשביל זה צריך את פרננדז? את בניון? את בן חיים?  זה משחק שאם גוטמן מנהל אותו היינו עושים למלטה מה שעשינו לאשקלון ברבע שעה. נותנים להם חמישייה ומעלים את אייל גולן לשחק ואת מלטה לשיר".


"כן", אמרתי, "אבל...", והיורק המשיך: "אז מה אם הוא שיחק עם פלאטיני וטיגאנה. אז הוא אימן באירופה, לקח אליפויות, זה כבר לא עושה עלינו רושם. אם לא בניון הוא חוזר הביתה על הטוסטוס שלו ומתחיל לארוז, וכל אחד ראה כמה זה היה קרוב. אני לא צודק?".


לא עניתי. "תסביר לי, מה זה הנבחרת שלנו זה מעבדת ניסיונות, הוא עושה ניסיונות עם שחקנים? טוב שלא שם את דודו אוואט בקישור ואת בן סהר בשער, תשמע לי הוא בא לחבל לא לבנות נבחרת יאללה שיילך למצוץ סוכריות על מקל בצרפת לא כאן. אנחנו פראיירים, עם מאמן ישראלי היינו עולים לאירופה בכבוד.
"אז למה לא עלינו עד היום?!" צרחתי.


"כי השחקנים לא הבינו אותם. נכון שהם דיברו איתם בעברית אבל לא הבינו קורה, נכון שזה קרה יותר מדי פעמים אבל קורה, אז מה אתה רוצה להגיד לי שדווקא בגלל שפרננדז מדבר איתם בצרפתית-ספרדית הם כן יבינו אותו? וואללה שגעת אותי. הכל פה הפוך? שבגלל זה גם ההרכב פה הפוך, יעני אומרים ככה ועושים ככה? אתה יודע מה, מסכים איתך. העיקר שינצחו, שינצחו בצרפתית, שינצחו בספרדית, שינצחו עם תמיר כהן בעמדת בלם, בלי ורמוט, בלי קינן העיקר שינצחו ויו לה פרננדז העיקר תביא לנו ניצחונות".


אפשרויות תיוג
הוסף תגובה
 תגובות (1 תגובות)
1.וואלה צודק. מצחיק ונכון (לת)
יונית   | 08/09/2010 | 12:05

> חזור אחורה


ראשי | המלצות ווינר | חדשות | וידאו | תוצאות לייב | תקנון | אודות | מפת אתר | תוכניית ווינר | אליעזר לחנה

Premier League

* שירות המלצות ווינר בסמס מיועד למכשירים בעלי גישה לאינטרנט בלבד, מכשירים מסוג Iphone אינם יכולים לקבל את השירות.
עלות קבלה הודעת המלצות ווינר הינה 2 ש"ח,הודעה אחת ביום