21/10/2019 , 08:36

קטמון תנצח בגביע
הקבוצה מירושלים מארחת את הפועל ראשון לציון בסיבוב ח'. ניצחון שווה יחס של פי 1.80...

באנקר 1

המלצות ווינר www.banker1.co.il באנקר1

ליברפול ינצחו בדרבי
הקרב על העיר: סוארז וחבריו ינצלו את הביתיות של אנפילד ויקחו שלוש נקודות מאברטון...

המלצות ווינר


שמע לגנור, מיץ'

ההצלחות של מכבי היו מאז ומתמיד בזכות שחקני הבית שצמחו מקבוצות הילדים. נמני יכול להעיד על כך. בשנים האחרונות, משום מה, העדיפו לבסס את הקבוצה על שחקני רכש, וזה על חשבון אלה שצמחו במועדון

מאת: אפרים גנור, ל'ספורט המקומון', תאריך: 24/11/2010 - 04:59  

אני לא אוהד מכבי ת"א, אבל כמי שטובת הכדורגל הישראלי חשובה לו, גם אני חושב שהמועדון הזה חשוב לליגה.

מיץ' גולדהאר, בא ממקום טוב לעשות טוב. ולדעתי הוא לא צריך לפטר את אבי נמני למרות שהמצב והמציאות דורשים זאת. נמני צריך לקבל את ההחלטה הזו לבד, כיוון שהדחה תיצור ריאקציה במועדון אוהדי נמני הרבים יתקשו לקבל את זה, ולא יעברו לסדר היום.

אני סולד, ולא מוכן לקבל תכתיבים של אוהדים בכל מה שקשור לניהול ואימון, אבל במקרה הזה עדיף להיות חכם ולא צודק. להיות חכם פירושו לתת לנמני להתפטר בעצמו בתקווה שהוא יגיע למסקנות לבד. הייתי ממליץ לגולדהאר לא להשקיע כסף נוסף בשחקני רכש. אדרבא, תיפטר מאלה שאכזבו ולא הצדיקו את ההשקעה בהם.

אסור לו לבנות על הישגים בעונה הזו, למרות סכומי העתק, ולמרות שיש עוד הרבה נקודות בקופה. במציאות הזו לא נראה שמכבי תוכל להשיג את היעדים שהוצבו בתחילת העונה. זה כבר לא קשור לכדורגל.


עסק לא קל הכדורגל. גולדהאר (מימין) עם בושינסקי


יש כאן הרבה סיבות הקשורות יותר לפסיכולוגיה. ולכן על מר גולדהאר להתחיל לחשוב על העונה הבאה. חשוב לזכור שההצלחות של מכבי היו מאז ומתמיד בזכות שחקני הבית שצמחו מקבוצות הילדים. נמני יכול להעיד על כך. בשנים האחרונות, משום מה, העדיפו לבסס את הקבוצה על שחקני רכש. על חשבון אלה שצמחו במועדון, וכשאלה עברו לשחק בקבוצות אחרות בהצלחה לא קטנה, כולם הרימו גבות בהשתוממות ושאלו איך ויתרו עליהם?

מכבי ת"א זה מועדון שמחלקת הילדים והנוער היו לדוגמא ומופת. במקום חלק מההשקעה הרבה בשחקני רכש, אפשר לשדרג את מחלקות הילדים והנוער וישנם מומחים טובים ויעילים ממני שיכולים להציג תוכנית שתהפוך את המחלקות הללו למפעל יעיל ופורה.

גולדהאר הוא איש עסקים מצליח שעשה במהלך חייו הרבה עסקים מוצלחים, ידע לקבל החלטות לא פשוטות כדי להצליח, ולא במקרה הגיע לאן שהגיע. מעניין איך הוא יתנהל עכשיו.


אפשרויות תיוג
הוסף תגובה
 תגובות (0 תגובות)

> חזור אחורה


ראשי | המלצות ווינר | חדשות | וידאו | תוצאות לייב | תקנון | אודות | מפת אתר | תוכניית ווינר | אליעזר לחנה

Premier League

* שירות המלצות ווינר בסמס מיועד למכשירים בעלי גישה לאינטרנט בלבד, מכשירים מסוג Iphone אינם יכולים לקבל את השירות.
עלות קבלה הודעת המלצות ווינר הינה 2 ש"ח,הודעה אחת ביום