22/07/2019 , 11:20

קטמון תנצח בגביע
הקבוצה מירושלים מארחת את הפועל ראשון לציון בסיבוב ח'. ניצחון שווה יחס של פי 1.80...

באנקר 1

המלצות ווינר www.banker1.co.il באנקר1

ליברפול ינצחו בדרבי
הקרב על העיר: סוארז וחבריו ינצלו את הביתיות של אנפילד ויקחו שלוש נקודות מאברטון...

המלצות ווינר


טופס טוטו 15 ליום שבת: ארבעה כפולים מצומצמים ושלושה כפולים חיים. 72 טורים במחיר 201 שקלים

לא פשוט למצוא שמונה באנקרים, אבל אחרי שאיתרנו אותם, צירפנו אליהם שלושה כפולים, ואותם חיברנו לארבעה משולשים המצומצמים לתשעה טורים. טופס מעניין שמתמודד על פרס ראשון בסך חמישה מיליון שקלים

מאת: כתב באנקר 1, תאריך: 26/11/2010 - 09:02  

המשחק הראשון בטופס נראה לנו תיקו קלאסי. קריית שמונה מוליכה את הליגה, והיא אחרי משחק גדול בבלומפילד שבו היא לקחה ממכבי תל אביב שלוש נקודות. מולה עומדת אחת הקבוצות היותר איכותיות בליגה - מכבי פתח תקוה בעלת החוד הקטלני. 2-2 נראה מתאים למשחק הזה.

הבאנקר השני הוא של מכבי חיפה באשקלון. המארחת לא ניצחה כבר למעלה מחודש. חיפה אחרי משחק נורא בדרבי. לא יהיה שם עניין גדול, אבל הניסיון והאיכות של הירוקים יעשו את ההבדל. זה לא באנקר קל, אבל בכל זאת - שתיים במשחק השני בטופס.

הבאנקר השלישי הוא בעיקר מתחושת בטן. עכו, היא להיט בליגה, אבל אינה מנוסה מספיק. באר שבע מגיעה אנדרגוד, וקלינגר שיבוא על מנת לא להפסיד, יכול גם לנצח. הימור חצי מטורף, אבל החוכמה היא לתפוס באנקרים קשים. שתיים במשחק 4.

הבאנקר הבא מגיע מקרב תחתית קשה מאוד. תהיה מלחמה בוינטר בין הפועל רמת גן לסכנין. רמת גן עם מאמן חדש, עם כמעט ניצחון בטדי חייבת, פשוט חייבת לנצח את סכנין בבית. אנחנו הולכים על זה.

בני יהודה אמורה להיות באנקר אחת. היא צריכה לנצח את הפועל פתח תקוה. אבל זה יהיה קצת אחרת כי יובל נעים יבוא לסגור, והוא יכול לחזור עם נקודה. היינו מחזקים את זה באחת, אבל אם באנקר - אז דווקא איקס.תפסנו רק 11

צמד הבאנקרים הבאים הוא מאנגליה: וולבס לקחה בבית שמונה מתשע הנקודות שלה. היא אנדרדוג נגד סנדרלנד, אבל אנחנו הולכים עליה בבית. אחת במשחק 9. במשחק 10, נראה לנו שמתבקש אחת באנקר. אם את וויגאן בבית גרנט לא מנצח, אז איפה ומתי?

עוד שני באנקרים מאנגליה: סטוק עם שלושה ניצחונות רצופים מארחת את מנצ'סטר סיטי. אנחנו הולכים על האורחת כי היא לא יכולה להרשות לעצה לאבד נקודות, והיא טובה מספיק. 

פולהאם היא הבאנקר האחרון שלנו: למרות שהיא לא ניצחה כבר חודש, ובירמינגהאם ניצחה את צ'לסי במחזור האחרון - אנחנו מחפשים כאן ניצחון ביתי.

שלושת המשחקים האחרונים בטופס, יחד עם המשחק של הוילה נגד ארסנל - הם משולשים, והכל יתכן בהם.


אפשרויות תיוג
הוסף תגובה
 תגובות (0 תגובות)

> חזור אחורה


ראשי | המלצות ווינר | חדשות | וידאו | תוצאות לייב | תקנון | אודות | מפת אתר | תוכניית ווינר | אליעזר לחנה

Premier League

* שירות המלצות ווינר בסמס מיועד למכשירים בעלי גישה לאינטרנט בלבד, מכשירים מסוג Iphone אינם יכולים לקבל את השירות.
עלות קבלה הודעת המלצות ווינר הינה 2 ש"ח,הודעה אחת ביום